Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Oravský Podzámok, okres Dolný KubínHľadať
 
 

Informácia o projekte

Informácia o projekteVytlačiť
 

FC TJ Oravský Podzámok sa podarilo pomocou Nadácie Slovenskej sporiteľne získať na podporu a rozvoj telesnej kultúry detí a mládeže v oblasti futbalu prostredníctvom projektu s názvom Rekonštrukcia priestorov budovy tribúny na futbalovom ihrisku peňažný dar v sume 2500EUR.

 

Nakoľko ide o starú budovu, zo stropov už opadávala omietka, v niektorých priestoroch boli známky pliesne. Preto sa peniaze sa použili najmä na opravu omietok v priestoroch šatní, spŕch a chodieb. Okrem toho sa znižoval strop v sprchách, vymenil elektrický bojler na ohrev teplej vody. Z jednej šatne sa urobili osobitné priestory pre rozhodcov a kancelária, čím sa vytvorili osobitné šatne pre dorastencov a mužov, takže už nemusia zdieľať jednu šatňu. V žiackej šatni sme vybudovali samostatný vchod k sprchám, v ktorých sa zároveň vybudoval priestor pre WC. V priestoroch bolo nainštalované nové osvetlenie s úspornými žiarovkami, nové elektrické zásuvky, vypínače. V sprchách sa vymenili za nové vodovodné batérie.

 

Celkovo sa podarilo urobiť veľmi veľa práce a vylepšiť vzhľad a funkčnosť priestorov budovy FC TJ, ktorej vlastníkom je Obecný úrad v Oravskom Podzámku. Za každú pomocnú ruku, ktorá prispela k tomuto spoločnému projektu, ako aj za peňažný dar od Nadácie Slovenskej sporiteľne, sa aj touto cestou chceme veľmi pekne poďakovať.


 
 

Úradné hodiny

Pondelok:7.30 - 15.00
Utorok7.30 - 15.00
Streda7.30 - 17.00
Štvrtok7.30 - 15.00
Piatok7.30 - 12.30

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka